VersobankUudisedUudiste arhiiv2019Versobank lõpetas hoiuste hüvitamise, deponeeris väljamaksmata summad notari juures

Versobank lõpetas hoiuste hüvitamise, deponeeris väljamaksmata summad notari juures

04.11.2019

Järjekordse teetähisena Versobank AS likvideerimismenetluses deponeeris pank kõik kontojäägid, mille osas 1,5 aasta jooksul ei olnud esitatud nõuetele vastavat nõudeavaldust, väljamaksmiseks notari juures.


Panga kliendid saavad notari juures deponeeritud arvelduskontode rahaliste vahendite väljamaksmistaotlusi esitada notarile kuni 17.10.2026. Notar Merle Saar-Johansoni kontaktaadress taotluse esitamise üksikasjade täpsustamiseks või muu lisainfo saamiseks on merle.saar-johanson@notarnet.ee , üksikasjalikum kontaktinfo on toodud Notarite Koja kodulehel.


Samaaegselt hoiuste jääkide üleandmisega on Versobank AS (likvideerimisel) asunud ka kõigile era- ja juriidilistele isikutele, kes olid panga kliendid tegevusloa kehtetuks tunnistamise hetkel (26.03.2018), saatma teavitusi kliendisuhte lõpetamise kohta. Need teavitused on formaalne kinnitus õiguslikule asjaolule, et Versobank AS ei saa tegevusloa kehtetuks tunnistamise tõttu pangandusteenuseid osutada ega vastavaid kliendisuhteid omada.


Versobank'i internetipanga kasutajatel on ka kliendisuhte lõppemise järgselt võimalik internetipanka sisse logida ning oma kliendiinfot ja tehingute ajalugu vaadata kuni 31.12.2019.

 

Kontaktid